Nadruki na koszulkach lub innych częściach garderoby są często wykorzystywane jako element działań marketingowych, ale nie tylko. Mogą Państwo wykorzystać koszulki jako uniformy dla pracowników, odzież sportową promującą sponsora, klub lub stowarzyszenie, a także do innych celów użytkowych. Co jednak zrobić, aby nadruk na odzieży był trwały?

Folia Premium - nadruk na koszulkach

Do wykonania wzoru na tkaninie stosuje się różne techniki i materiały. Jednym z najskuteczniejszych surowców jest folia PREMIUM. Nadruk na koszulkach wykonany metodą wgrzewania folii w tkaninę jest wytrzymały i odporny. Jeśli odzież będzie odpowiednio pielęgnowana, grafika posłuży przez długie lata. Folia nie ulega zniszczeniom podczas prania w pralce i wirowania. Choć niektórzy producenci mówią nawet o 80°C, najlepiej traktować ją temperaturą do 40°C. Częste pranie w gorącej wodzie mogłoby wpłynąć na jakość wyrobu.

Realizacja każdego projektu

Szeroki wybór wzorów umożliwia spełnienie każdego wymagania odnośnie do napisu lub grafiki. Folia termotransferowa na koszulki jest dostępna w przeróżnych wariantach, dlatego bogactwo kolorystyki i wybór odcieni można dopasować do wyglądu każdego logo firmowego. Ponadto do dyspozycji są folie matowe i błyszczące, a nawet metaliczne. W przypadku oryginalnych zdobień można wykorzystać folię PREMIUM FLEX na koszulki w formie brokatowej (np. Glitter Flex), welurowej (Premium Flock) lub wyjątkowo nasyconej barwą (Subli-Block). Jeśli mają Państwo zapotrzebowanie na odzież sportową, proszę o wybranie rozciągliwej folii na koszulki. Można też dodatkowo wykorzystać elementy odblaskowe i umieścić je w dowolnym miejscu. Folia do nadruku na koszulkach umożliwia realizację niemal każdego projektu graficznego na odzieży o rozmaitym przeznaczeniu.

Gwarancja dobrej jakości

Klasa nadruku zależy od staranności włożonej w wycinanie i aplikację folii na koszulki oraz jakości wykorzystanego produktu. Jedną z firm o wieloletniej praktyce i doświadczeniu jest przedsiębiorstwo Wiler. Specjalizuje się w dystrybucji folii FLEX na koszulki oraz inne części odzieży: swetry, czapki, torby reklamowe i inne. Oferuje bardzo szeroki asortyment, m.in. folie, które usprawniają estetyczne naniesienie wzoru na tkaninę. Na przykład folia do nadruku na koszulkach Advanced Flex ułatwia wycinanie dzięki wyraźnej linii cięcia ploterem. Produkty Max Flex i Fast Flex znacznie przyspieszają przygotowywanie odzieży z nadrukiem - mogą Państwo mieć gotowy wyrób w kilka sekund. Folię termotransferową na koszulki z poliuretanu wykorzystuje się nawet przy małych nakładach. Jest więc dobrym wyborem także dla osób indywidualnych oraz firm potrzebujących tylko kilka sztuk.